SIEDZIBA FIRMY

Konko S.A.
ul. Fabryczna 6
41-404 Mysłowice

GPS: 50.1953369, 19.150559

KONTAKT

TEL. – (32) 31 70 550
FAX – (32) 31 70 551
EMAIL – konko@konko.pl

ODDZIAŁ FIRMY

ul. Unii Europejskiej 63
32-600 Oświęcim

GPS: 50.0321558,19.2821879




Prezes Zarządu

Andrzej Żukiewicz

tel: (32) 317 05 50
andrzej.zukiewicz@konko.pl

Wiceprezes Zarządu

Mateusz Bik

tel: (32) 317 05 50
mateusz.bik@konko.pl

Wiceprezes Zarządu

Jacek Kudela

tel: (32) 317 05 50
jacek.kudela@konko.pl

Główny Księgowy

Małgorzata Martinson

tel: (32) 317 05 60
malgorzata.martinson@konko.pl

Kierownik Działu Handlowego

Zbigniew Malik

tel: (32) 317 05 70
kom: 512 278 966
zbigniew.malik@konko.pl

Kierownik Działu Produkcji

Piotr Nowak

tel: (32) 317 05 82
kom: 515 095 672
piotr.nowak@konko.pl

Kierownik Działu Logistyki Materiałowej

Joanna Weissmann

tel: (32) 317 05 65
kom: 515 095 671
joanna.weissmann@konko.pl

Główny Spawalnik

Sławomir Pawlica

kom: 506 132 887
slawomir.pawlica@konko.pl

Kierownik Działu Transportu

Ilona Kułach

tel: (32) 317 05 56
kom: 601 084 915
ilona.kulach@konko.pl

Kierownik Kontroli Jakości

Artur Ostachowski

kom: 601 240 998
artur.ostachowski@konko.pl

Przedstawiciel Handlowy

Tomasz Adamowski

kom: 605 569 680
tomasz.adamowski@konko.pl

Kierownik Działu Regeneracji Przewodów Oponowych

Jarosław Wójcik

kom: 693 154 331
jaroslaw.wojcik@konko.pl